SINAVSIZ ÜNİVERSİTE İLE HAYATINIZ DEĞİŞSİN

 

Sınavsız Üniversite İle Hayatınız Değişsin
Makedonya’da MIT Üniversitesi’nde eğitim fırsatı sizleri bekliyor. Sınav şartı aranmayan bu üniversitemizde geleceğinizi inşa edebilir; hayallerinizdeki mesleğe kavuşabilirsiniz. Hukuk,  Psikoloji, Mimarlık, Turizm, Yönetim Bilimleri, Sistem Mühendisliği, web programlama, gastronomi bilgisayar bilimleri ve teknolojileri bölümlerinde ihtisasınızı tamamlayıp sınav stresi yaşamadan üniversiteli olabilirsiniz.
http://www.bulten.gen.tr/resimler/10022013181828-23082011104737-student.jpg
Günümüzde üniversite eğitimi için yapılan giriş sınavları birçoğumuzun istediği alanda uzmanlaşabilmesine engel olmaktadır. Bu sınavlar birçok gencimizin psikolojisini olumsuz etkilemekte ve maddi manevi zarar görmelerine sebep olmaktadır. Bu nedenle öğrencilerimiz sınavsız eğitim alabilecekleri üniversiteler için yurt dışına yönelmektedirler. Yurt dışında eğitimi tercih eden gençler eğitim kalitesi ve uygun yaşam koşulları sebebiyle Makedonya’yı tercih etmektedirler. Makedonya’da ki en iyi üniversiteler arasında yer alan ve Türkçe eğitimler ile Türk öğrencilere fırsatlar sunan MIT üniversitesi, mavi diploma fırsatını da sunarak gençlere daha iyi bir kariyer şansı sunmaktadır.  Bu üniversitemizde dileyen öğrenciler Türkçe eğitim, dileyen öğrenciler İngilizce eğitim alabilmekte ve sadece lise diploması ile kayıt olabilmektedirler.  YÖK sınav şartı aranmamakta olan üniversitemizde denklik problemi yaşanmamaktadır. Öğrenciler kredilerini tamamladıklarında denklik alabilmekte ve isterlerse Türkiye’de isterlerse Avrupa’da kariyer yapma fırsatlarını elde edebilmektedirler.  Sizler de lise diplomanızla, herhangi bir diploma notu gözetmeksizin Makedonya’nın bu gözde üniversitesinde yerinizi alabilir, üniversite okumanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. Fiyatları da son derece uygun olan bu üniversitemizde dershanelere ödediğiniz rakamlara lisans eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. MIT üniversitesi başvurularında sizden talep edilen tek şey mezun olduğunuz liseye ait diploma olacaktır. Tam donanımlı olarak hizmet veren bu üniversite kaliteli eğitimi ve birbirinden değerli profesörleri ile geleceğinize ışık tutacak donanımlara sahiptir.
http://silvercitygospelmission.org/wp-content/uploads/2012/08/students.jpg
 MIT üniversitesi Makedonya’nın başkenti Üsküp şehrinde yer almaktadır. Üsküp Türklerin yoğunlukta olduğu Makedonya Cumhuriyeti’nin başkentidir. Gençler bu güzel başkentin sakin ortamında eğitim almaktan dolayı son derece memnun olmaktadır. MIT üniversitesinin kampüsünde yer alan öğrenci kulüpleri ile sosyalleşebilmektedirler. MIT üniversitesinde Erasmus İmkânı ve Shengen vizesi ile yurt dışında serbest dolaşım olanağı öğrencilerimiz için yepyeni fırsatlar yaratmaktadır. Bu fırsatları değerlendirecek olan tüm öğrenciler kendi alanları ile ilgili farklı ülkelerde farklı edinimler elde ederek Türkiye’ye dönmekte ve ülkemizde aranılan eleman statüsünde çalışma fırsatını yakalamaktadırlar. Sınavsız olarak eğitim alabileceğiniz MIT üniversitesinde yer almak tüm öğrencilerimizi ayrıcalıklı kılacaktır.
http://www.evolllution.com/wp-content/uploads/2013/04/Non-Traditional-Student-43607542-%C2%A9-michaeljung.jpg
MIT üniversitesinde eğitim almak için lise diplomanız olması yeterlidir. Oturum izinleriniz ve eğitim bakanlığı onaylarınız alındıktan sonra bu olağanüstü üniversitenin kapıları size sonuna kadar açılacaktır. Sizde Türk nüfusunun yoğunlukta olduğu Makedonya’da kendinizi evinizde hissedeceksiniz.
MIT üniversitesi, Makedonya’da siz değerli öğrencilerini beklemekte ve birbirinden mükemmel fırsatları sunmaktadır. Hayallerinizin gerçek olması için siz de geç kalmadan lise diplomanız ile başvuruda bulunarak, size sunulan tüm bu avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Gelin MIT üniversitesi Makedonya’da tüm rüyalarınız gerçek olsun.