Makedonya Mit Üniversitesi Avrupa Mavi Diploması Veriyor

Makedonya Mit Üniversitesi Avrupa Mavi Diploması Veriyor
Makedonya Mit Üniversitesi Üsküp’te kurulmuş bir üniversitedir. Biljana Apostolova Mit Üniversitesi’nin kurucusu olarak bilinmektedir. Siz de Mit Üniversitesi kadrosunda yer alarak geleceğin parlak iş imkanlarından herhangi birini elde edebilme fırsatını değerlendirebilirsiniz. Bu üniversitede eğitim gördüğünüz sürece çağdaş iş dünyasında kalıcı bir yer edinebilir ve bölüm adına gelişme gerçekleştirebilirsiniz. Kabiliyetli ve mesleki bakımdan gelişim sağlayabilmek için alacağınız eğitim sürecinde akademik eğitimin yanı sıra uygulama eğitimi de alabilmeniz için gerekli eğitim ortamları sizlere sağlanmaktadır. Birçok bölümde eğitim veren üniversite master ve yüksek lisans çalışmaları yapabilmeniz içinde eğitim programları düzenlemektedir. Öğrendiğiniz teorik bilgiyi uygulamaya çevirmek amacı ile çeşitli staj olanaklarından yararlanarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Mezun olduktan sonra alacağınız YÖK denkliği bulunan diplomanızı kendi ülkenizde kullanabilme imkanınız bulunmaktadır. MIT üniversitesinde hazırlık eğitimi alabilme fırsatınız da bulunduğundan yabancı dil öğrenme ihtimalinizi de değerlendirebilirsiniz.
http://www.clker.com/cliparts/Z/I/9/h/E/L/diploma-blue-ribbon-md.png
Mit Üniversitesi tercihini yaptığınız her bölüm için yıllık olarak 3000 Euro ödeme yapmanız gerekmektedir. Üniversite bünyesinde yer alan fakülteler bilgisayar, işletme- yönetim, mimarlık, hukuk, psikoloji, gastronomi ve turizm otelcilik olarak bilinmektedir. Hazırlık eğitimi alacağınız yıl ödemeniz gereken ücret 500 Euro olarak bilinmektedir. Bu üniversitede gelecekte geçerliliği bulunacak bölümlerde gelişme sağlayabilmek adına ilgili bilgi ve becerileri, yetenekleri geliştirebilmenize öncülük etmektedir. Üniversitelerde alacağınız eğitimde modern eğitim alabileceğiniz sınıf imkanları sizlere sunulmaktadır. Modern sınıflar 15-  20 kişilik sınıflarda eğitim görme imkanı elde etmenizi sağlamaktadır. Modern tasarım ve özel ilgi ile son derece profesyonel elemanların yetişmesine öncülük eden bu özel üniversite uluslararası alanda kabul görmüş bir üniversite olarak bilinmektedir. Erasmus programının uygulandığı üniversitede öğrenci değişimi uluslararası standartta uygulanmaktadır. Yüksek standartta kaliteli bir eğitim sürecine adım atmanıza yardımcı olan bu üniversite global dünya bakışı ile akademik eğitim sürecine dahil olmanıza rehber olmaktadır.
http://www.gurcistanegitim.net/images/gurcistan-teknik-universitesi_clip_image012.jpg
Mit Üniversitesi laboratuvar ve kütüphane fırsatları ile sizlerin yapacağınız araştırma geliştirme faaliyetlerinde bol kaynak elde etmenize yardımcı olmaktadır. Vizyon sahibi olmanız ve rekabetin hakim olduğu iş dünyasında başarılı çalışmalar yapmanıza önderlik edecek olan Mit Üniversitesi yaratıcı ve eleştirel düşünmenize yardımcı olarak sizlerin kendinizi en iyi şekilde geliştirmenize yardımcı olmaktadır. Sürekli uygulanan eğitimde Avrupa modelinden yararlanılmaktadır. Bu üniversite tercihini yaptıktan sonra seçtiğiniz bölümde alacağınız diploma mavi diplomadır. Bu diploma ile hem kaliteli bir üniversitenin vermiş olduğu bir diploma sahibi olabilecek hem de kendinizi geliştirebilme olanağı elde edebileceksiniz. Mit Üniversitesinde okumaya kesin karar verdiyseniz Euro Star eğitim danışma merkezine başvuruda bulunabilir ve aldığınız bilgiler doğrultusunda başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Özel üniversitenin sağladığı avantajlara kavuşmak herkesin harcı değildir. Mit Üniversitesi bölümleri hayatınızı şekillendirmenize yardımcı olacak bölümler arasında yer almaktadır. Yapmak istediğiniz mesleği seçerek dilediğiniz mesleği bu üniversite sayesinde en iyi yerlerde icra edebilirsiniz.