İŞLETME YÖNETİMİ İLE HAYATINIZ DEĞİŞSİN

 

İŞLETME YÖNETİMİ İLE HAYATINIZ DEĞİŞSİN
Makedonya’da MIT Üniversitesi’nde eğitim fırsatı sizleri bekliyor. Sınav şartı aranmayan bu üniversitemizde geleceğinizi inşa edebilir; hayallerinizdeki mesleğe kavuşabilirsiniz. MIT üniversitesi sizi işletme yönetimi bölümü ile hayata hazırlamaktadır. İşletmeciliğin en zorlu koşullarında bile ayakta durabileceğiniz bir donanım ile bu üniversitemizden mezun olabileceksiniz. MIT üniversitesinde İşletme yönetimi ihtisasınızı İngilizce olarak tamamlayıp hem Avrupa’da hem de Türkiye’de başarıdan başarıya koşabilecek seviyeye gelebileceksiniz.
http://www.kentselhizmetler.com.tr/siteyonetim/images/butce.jpg
Günümüzde üniversite eğitimi için yapılan giriş sınavları birçoğumuzun istediği alanda uzmanlaşabilmesine engel olmaktadır. Bu sınavlar birçok gencimizin psikolojisini olumsuz etkilemekte ve maddi manevi zarar görmelerine sebep olmaktadır. Bu nedenle öğrencilerimiz sınavsız eğitim alabilecekleri üniversiteler için yurt dışına yönelmektedirler. Yurt dışında eğitimi tercih eden gençler eğitim kalitesi ve uygun yaşam koşulları sebebiyle Makedonya’yı tercih etmektedirler. Makedonya’da ki en iyi üniversiteler arasında yer alan ve İngilizce eğitimleri ile Türk öğrencilere fırsatlar sunan MIT üniversitesi, mavi diploma fırsatını da sunarak gençlere daha iyi bir kariyer şansı sunmaktadır. YÖK sınav şartı aranmamakta olan üniversitemizde denklik problemi yaşanmamaktadır. Öğrenciler kredilerini tamamladıklarında denklik alabilmekte ve isterlerse Türkiye’de isterlerse Avrupa’da kariyer yapma fırsatlarını elde edebilmektedirler.  Sizler de fiyatları da son derece uygun olan bu üniversitemizde dershanelere ödediğiniz rakamlara lisans eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. MIT üniversitesi başvurularında sizden talep edilen tek şey mezun olduğunuz liseye ait diploma olacaktır. Tam donanımlı olarak hizmet veren bu üniversite kaliteli eğitimi ve birbirinden değerli profesörleri ile geleceğinize ışık tutacak donanımlara sahiptir. MIT üniversitesi Makedonya’nın başkenti Üsküp şehrinde yer almaktadır. Üsküp Türklerin yoğunlukta olduğu Makedonya Cumhuriyeti’nin başkentidir. Gençler bu güzel başkentin sakin ortamında eğitim almaktan dolayı son derece memnun olmaktadır. MIT üniversitesinde Erasmus İmkânı ve Shengen vizesi ile yurt dışında serbest dolaşım olanağı öğrencilerimiz için yepyeni fırsatlar yaratmaktadır. Bu fırsatları değerlendirecek olan tüm öğrenciler kendi alanları ile ilgili farklı ülkelerde farklı edinimler elde ederek Türkiye’ye dönmekte ve ülkemizde aranılan eleman statüsünde çalışma fırsatını yakalamaktadırlar. Dileyen öğrencimiz ise uluslararası platformda performans gösterebilmekte ve kendi işinin patronu olabilmektedir. Uluslararası arenada en çok geçerliliği olan dil İngilizcedir. İyi bir işletmecinin bu dili en ince ayrıntısına kadar bilmesi kendisi için büyük avantaj sağlayacaktır. MIT üniversitesi sayesinde İngilizce öğrenecek ve mesleğinizin tüm basamaklarını hızla tırmanarak zirveye ulaşabileceksiniz.
http://zmyo.beun.edu.tr/resimler/isletme/isletme_2.jpg
MIT üniversitesinde eğitim almak için lise diplomanız olması yeterlidir. Sizde Türk nüfusunun yoğunlukta olduğu Makedonya’da kendinizi evinizde hissedeceksiniz. MIT üniversitesi, Makedonya’da siz değerli öğrencilerini beklemekte ve birbirinden mükemmel fırsatları sunmaktadır. Hayallerinizin gerçek olması için siz de geç kalmadan lise diplomanız ile başvuruda bulunarak, size sunulan tüm bu avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Gelin MIT üniversitesi öğrencisi olarak Makedonya’da tüm rüyalarınızı gerçekleştirin.