HAKKIMIZDA

Bu zamanda artık yurtdışına gitmeyen kimse kalmadı. Herkes bir şekilde yolunu bulup yurtdışında bir ülkeye çıkıyor geziyor dil öğreniyor. İngilizcenin artık ana dil gibi konuşulması gereken bu zamanlarda sizlerde eğer iyi bir işte çalışmak istiyorsanız, yeni kültürler tanımak, yeni yerler görmek istiyorsanız mutlaka bir yurtdışı eğitim danışmanlığı bürosuna uğramalı, size en uygun programı öğrenmelisiniz. Sizi yönlendirecek danışmanların tecrübesi bu konuda çok önemlidir. Sizin okuduğunuz bölümlerden, sizin istediklerinize yönelik en iyi programı size sunmalıdır. Eurostar danışmanları yurtdışı programlarını denemiş tecrübeli insanlardır. Bu nedenle sizin tam aradığınıza cevap Eurostar’da saklıdır.
            Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Şirketine hangi programa gitmeniz gerektiğini bilerek gelirseniz sizlere çok daha yardımcı olabiliriz. Fiyat konusunda, yapılacak programlar konusunda, kalma, yeme, içme konusunda ve aklınıza her ne takılıyorsa tüm konuda sizlerin kafanızdaki sorulara cevap oluruz. Özellikle bayan öğrenciler ya da mezunların aileleri kızlarını yurtdışına yollamak konusunda büyük çekinceleri vardır. Kalacak yer konusunda, nerde nasıl ne yapar diye güvenemez ve gitmesine engel olabilir. Fakat aileniz ile Eurostar’a gelirseniz sizlere ve ailenize gereken güveni vereceğimizi temin edebiliriz. Gideceğiniz programa göre sizlerin kalacağınız yerleri ailelerinize büyük bir güvenle gösteririz, aileleriniz aklında başka ne soru işaretleri varsa hepsini en iyi şekilde cevaplayabiliriz. Sizlerin vize işlemlerinizden, yurtdışında kalacağınız yere bırakmak kadar, uçak bileti bulmakta kolaylıklar sağlamak ve yurtdışında iken tüm sorunlarınızda yanınızda olacağımıza dair tüm sözleri ailenize verebiliriz. Bu sayede aileniz de sizi yurtdışına göndermekteki çekinceleri biraz daha azalmış olur. Siz de arkanızda güvenilir bir firma ile anlaşmanın huzuru ile çok daha rahat bir şekilde ülkenize gidebilir, eğitiminizi görebilir, işinizde çalışabilirsiniz.
            Yurtdışı eğitim danışmanlık yapan firmaların tecrübeli olması en önemli konudur. Eurostar'ının 20 yılı aşkın tecrübesi ile bu konuda gözünüz arkada kalmasın. Yurtdışına gidip gelen her öğrencinin ya da mezunun yanında olduk, bu sayede onların şikâyetleri hakkında tüm bilgilere sahibiz. Öğrencilerin şikâyetlerine göre bizlerde en iyi hizmetlerle karşınızdayız. Danışmanlarımız zaten düzenli olarak verilen bu hizmetleri giderek kontrol etmekte yaşayıp görmektedir. Yurtdışına gitmekteki seçeceğiniz tüm seçeneklerde en iyiyi size sunuyoruz. Hangi yolla yurtdışına gitmek isterseniz Eurostar ile mutlaka hepsinin sonu mutluluk ve iyi bir dil öğrenmeye çıkar. Sizlerde alanında uzman Eurostar danışmanlık hizmeti ile bu yola çıkmalı, yabancı bir yere gitmenin verdiği yalnızlığı Eurostar ile beraber aşarken, yaptığınız işten, okuduğunuz okuldan memnun olarak dönmelisiniz.
Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti Çalıştığı ülkeler: Azerbaycan, Bosna Hersek, Makedonya, Ukrayna, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Kosova, Yunanistan, Mısır, Litvanya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, Slovakya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti
Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti İstanbul’da Olan Taksim İstiklal Caddesi No:49/5 adresindedir.