MIT ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ FAKÜLTESİ İLE YILDIZ OLMAYA HAZIR MISINIZ?;

MIT ÜNİVERSİTESİ GASTRONOMİ FAKÜLTESİ İLE YILDIZ OLMAYA HAZIR MISINIZ?
Son yıllarda yurt dışı eğitim denilince akla Makedonya gelmektedir. Yaşam koşullarının uygunluğu ve son derece ucuz olması sebebiyle en çok tercih edilen ülkeler arasında en ön sıralarda yer alan Makedonya, Türk nüfusunun fazlalığı ile de dikkat çekmektedir. MIT üniversitesi burada eğitim alacaklar için en kapsamlı üniversitelerden biri olarak göze çarpmaktadır. Birbirinden geçerli meslekler üzerine eğitim veren fakülte ve bölümlere sahip üniversitemiz size bambaşka bir gelecek hazırlamaktadır. MIT üniversitesinde yer alan bölümlerden biri de Gastronomi bölümüdür. Gastronomi birçok kişinin tercih ettiği bir bölümdür ve gelecek yıllarda da dikkat çekecek meslekler arasında yer almaktadır. Gastronomi yemeğin kültürel bağını inceleyen bir bilim olarak karşımıza çıkmaktadır. Yenilebilecek her türlü ürünün steril koşullarda hazırlanması, muhafaza edilmesi ve yemek haline gelmesine kadar ki tüm aşamaları kapsayan bu bölüm en gözde meslekler arasında yer almaktadır. Son derece kapsamlı bir eğitim sürecinden sonra, dünyanın neresine giderseniz gidin iş bulabileceğiniz bir mesleğe adım atmış olacaksınız. Bölüm mezunları dünyanın her yerinde en iyi koşullarda çalışabilmektedir. Ülkemizde gastronomi mezunlarının maaşları aylık 15.000 TL’ye kadar yükselebilmektedir. Bölüm mezunları sadece bir yere bağlı olarak çalışmaktan ziyade kendi işletmelerini açarak çok daha fazla kazanabilecekleri bir aşamaya gelebilir konumda olacaklardır. Makedonya MIT Üniversitesi Gastronomi bölümü öğrencileri, üniversitenin son derece kaliteli eğitimi sayesinde gelecek yüz yılın mesleğine sahip bir şekilde mezun olacaklardır. Bir ülke söyleyin ki yeme içmeye masraf yapılmasın. Afrika’nın açlık ile mücadele eden ülkeleri dışında dünyanın %98 lik diliminde bu mesleği icra edebilecek yetkinliğe sahip olacaksınız. Geleceğin mesleği Gastronomi size her gittiğiniz yerde birçok ayrıcalık sunacak; size kariyer basamaklarını hızla tırmandıracaktır.
http://ukraynadaegitimal.com/galeri/ukrayna-universiteleri-gastronomi/ukrayna-universiteleri-gastronomi.jpg
MIT Üniversitesi Makedonya’nın en güzel şehri, başkenti Üsküp’te yer almaktadır. Burada hem Osmanlı Kültürü hem de Avrupa kültürü sizleri beklemektedir. Üsküp’te öğrenci olmanın tüm avantajlarını burada yakalayacak, bir kültür hazinesinin içerisinde yer almaktan mutluluk duyacaksınız. MIT Üniversitesinde okuyarak birbirinden başarılı akademisyenlerden ders alacak ve en önemlisi bölümü bitirdiğinizde Tüm Avrupa’da prestij sağlayacağınız mavi diploma fırsatını yakalayabileceksiniz.  İşte size hayatınızın fırsatı MIT Üniversitesi tarafından sunuluyor. YÖK sınav şartı aranmadan, sadece lise diplomanız ile MIT Üniversitesi Gastronomi bölümüne kaydınızı yaptırabilirsiniz. Sınav stresi yaşamadan doğrudan hayalinizde ki bu bölümde eğitim alabilirsiniz. YÖK tarafından tanınan bu üniversitemizde mavi diplomanızı alarak Tüm Avrupa’da uzmanlığınızı sergileyebilirsiniz. Gastronomi mezunlarının yüksek maaşları ile kendi geleceğinizi güvence altına alabileceksiniz.
Dünyanın en zevkli mesleği yemek yapmaktır. Yaptığınız yemeklerin 7’den 77’ye herkes tarafından takdir edilmesi ve severek yenilmesi de bu işin en haz verici kısmıdır. Bir de bu meslekten yüksek kazanç elde ettiğinizde mutluluğunuz daha da artacaktır. Sizde MIT üniversitesine gelin, hayatınızı değiştirin.
  http://www.gastronomi.com.tr/images/haberler/beykent_universitesinde_gencler_mutfaga_girdi_h1074.jpg